google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

Proč RINGANA produkty prodávají její partneři a proč je nenajdete v obchodě?

Protože RINGANA je prostě jiná, je 100procentně čerstvá.

U potravin je to všem dlouho známo: Čerstvé produkty jsou lepší než ty uměle konzervované. V případě přípravků pro péči o pokožku to však ještě není jasné všem. Zakladatelé společnosti RINGANA si toho byli od počátku vědomi. Co naši pokožku udržuje v mladistvé kondici, ztrácí nejrychleji na účinku. Proto je aspekt čerstvosti nesmírně důležitým.

Již od začátku bylo zakladatelům jedno jasné- skutečně účinné látky mohou nalézt pouze v přírodě. Firma klade mimořádný důraz na používání surovin přírodního původu a šetrné zpracovaní  účinných látek. Aby bylo možné ze surovin získat to nejlepší, jsou tyto suroviny šetrně usušeny, fermentovány, destilovány, extrahovány, atd.

RINGANA vyrábí čerstvou kosmetiku a doplňky stravy, které obsahují přírodní látky.

Zasílá zákazníkům zboží přímo po vyrobení, čerstvé produkty s nejúčinnějšími látkami z přírody. Každý produkt společnosti RINGANA se vyrábí přesně podle potřeb zákazníků, firma má opravdu minimální skladové zásoby a i na to je patřičně hrdá. Tento jedinečný koncept čerstvosti umožňuje společnosti RINGANA používat nestálé a antioxidační přírodní látky, které není možné v běžné kosmetice používat z důvodu dodržování - velmi často požadovaného - minimálního data spotřeby, 30 měsíců a déle.

Trvanlivost výrobků od RINGANA je výrazně menší. Firma doporučuje spotřebovat do 6 max 9 měsíců. Nebojte, není to problém, jejich výrobky si zamilujete jako my.

RINGANA se vědomě vzdává umělých konzervačních látek, ředidel, stabilizátorů a minerálních olejů. A přesně to naši zákazníci oceňují!

 

Prostě tahle čerstvá kosmetika není tak trvanlivá jako ta konvenční . Z tohoto důvodu je obchodní systém přizpůsobený speciálním „potřebám“ těchto produktů. Objednané produkty jsou vyrobeny, zabaleny a poslány přímo zákazníkovi. RINGANA přebírá celý tento proces.