google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

O nás

Prodáváme srdcem.

Jmenuji se Anna a s manželem Manfredem jsme patřičně hrdí na obě naše dcerky. Doma máme 9 hadů a dva nádherné pejsany. Žijeme už několik let v malebné rakouské vesničce, v malém domečku s obrovskou zahradou plnou stromů i bylinek. Pracujeme oba ve zdravotnictví... a protože denně vidíme, co vidíme... a zažíváme, co zažíváme... vznikla tu jakási potřeba životní změny a snaha o zlepšení nejen našeho zdravotního stavu.

Náš cíl?

Evropa bez zbytečného odpadu a návrat zpátky k přírodě. Přejeme si čistou planetu, která nebude zavalena odpadky. Pomáháme lidem se znovu vrátit ke svému pravému já a to všechno pomocí prověřených přírodních produktů i bylinek.

Zjistili jsme, že stačí opravdu malý krok, aby se začaly dít doslova věci. Díky novým stravovacím návykům (které jsme si k našemu překvapení osvojili docela rychle) a s pomocí přidání čistých surovin do našeho jídelníčku jsme se začali cítit mnohem zdravěji a hlavně – máme mnohem víc energie. Tím ale nechci říct, že nemáme rádi pizzu nebo řízek-).

Jak holky rostou, roste samozřejmě i naše potřeba kosmetiky – od mýdla až po dekorativku. A logicky jsme postupem času dospěli i k aromaterapii a ekodrogerii.

 

A jak jsme tak hledali, zkoušeli, testovali...  tak jsme se postupně seznamovali nejen s produkty, ale i novými lidmi. Lidmi, kteří ony produkty vyrábí a získali jsme tak nové přátele i nový – resp. jiný pohled na svět. A za to moc děkujeme.

Náš život se stal plnohodnotnějším. Překvapil nás nejenom obrovský přísun stále nové a nové energie, ale i fakt, že se rozvinula doposud nepoznaná emocionální a duchovní stránka našich životů.

Společný volný čas rádi trávíme v přírodě a cestováním.

  •  Milujeme přírodu, milujeme louky i lesy.
  •  Milujeme BALT, milujeme hory.
  •  Milujeme sami sebe a ostatní lidi - milujeme život.
  •  Věříme v Boha a věříme sami v sebe.

Návrh bez názvu (16)

Všechny produkty pro tento e-shop pečlivě vybíráme, všechny máme vyzkoušené. Pokud potřebujete radu – pište!

 Krásné nakupování, RADOST a POHODU 

info@nakupbio.cz

 S úctou a láskou,

Anna Unger