google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

YLANG YLANG

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ Vyrobeno v ČR
Značka: Bewit
717 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

100% ČISTÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ

Květinové, sladké, balzámové, opojné a mírně kořenné aroma tropické esence ylang ylang přináší uvolnění, euforii a zvyšuje smyslnost. Esenciální olej Ylang ylang má schopnost uvolňovat a povznášet , která se pevně pojí s afrodiziakální silou a smyslným aromatem.

BEWIT YLANG YLANG - CANANGA ODORATA

Objem: 5ml 

bewit logo vector.pdf

Detailní informace

Dárek zdarma
Doprava zdarma
Vše pečlivě vybráno

Detailní popis produktu

Esenciální olej Ylang Ylang se získává z čerstvě utržených květů tropického stálezeleného stromu dosahujícího výšky dvaceti metrů.

Indonésané rozprostírají krásné květy ylang ylang na postele čerstvých novomanželů. Esence je jednou z nejdůležitějších surovin pro parfumerii. 

Podobně jako jasmínový olej napomáhá emocionálnímu vybalancování našich osobností. Obnovuje sebedůvěru. Uklidňuje, ale současně soustřeďuje, napomáhá meditaci a vnitřní obnově.

Český botanický název: Kananga vonná
Anglický název: Ylang Ylang
Latinský název: Cananga odorata
Země původu: Madagaskar

Krásná intenzivní vůně, řekla bych že si ji oblíbí spíše ženy. Při meditaci krásně pomůže otevřít srdce :) . Používám také do koupelové soli nebo přímo do vany po uspěchaném dni. Pomáhá mi lépe usnout. Stačí jedna kapka...

Česká firma BEWIT chce vždy dosáhnout maximálních výsledků, esenciální oleje vyrábí z rostlin, které pochází z nejlepších zdrojů celého světa. Jednotlivé složky vybírá s důrazem na vědecké poznatky, historickou moudrost, odkazy našich předků a praktické výsledky.

Vyrobeno v Česku