google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

Bambusový stojánek na zubní kartáčky, MALÝ

Zero Waste
Značka: Curanatura
125 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Stojánek na 1ks bambusového kartáčku.

Ke zdravým přírodním zubním kartáčkům patří i zdravé stojánky.  MALÝ je pro jeden zubní kartáček.

CURANATURA

 Tubicky

 

Detailní informace

Dárek zdarma
Doprava zdarma
Vše pečlivě vybráno

Detailní popis produktu

Tento stojánek neudělá ostudu v žádné koupelně.Vhodný na jeden zubní kartáček.

- celobambusové stojánky na zubní kartáčky

- navrhnuté jako přírodní funkční doplněk

 

Vyrobeno v Číně.

 

Fotky mobil 9.9.2016 599

 

 

 

 

Bambusové zubní kartáčky značky Curanatura jsou nejzdravější a nejekologičtější volbou pro vaše zuby a zároveň best-sellerem mezi  ekologickými kartáčky na českém trhu. Kartáčky na zuby z přírodního bambusu jsou šetrné, zdravotně nezávadné, velmi kvalitně zpracované a certifikované s atesty pro ústní hygienu bez negativního efektu pro vaše zdraví a přírodu.

Značka Curanatura, slovenské distribuce, představuje unikátní a jedinečný produkt, kterým je bambusový kartáček s nylonovými, či bambusovými štětinkami, s vyváženým poměrem zdravotních vlastností zubního kartáčku s ekologií a přírodními materiály.
Všechny varianty BAMBOO, HEALTH i CARBON splňují všechny standardy a atesty Světového symposia dentální hygieny pro zdravý a vyhovující kartáček.
Značka Curanatura myslí také na naše nejmenší. Proto vyrábí také Mini Bambusový kartáček JUNIOR, který je vhodný pro děti s prvními zoubky.
Varianta Health je osazena extra jemnými "extra soft" štětinkami z nylonu používaného ve stomatologii a zdravotnictví. Varianta Bamboo je osazena také extra jemnými štětinkami z čistě přírodních vláken bambusu - tato varianta je 100% přírodní a po dosloužení je možné ji zkompostovat, biologicky rozložit na biomasu bez dopadu na životní prostředí.
Oba zubní kartáčky Curanatura jsou baleny v FSC celulozové tkanině a obal je z recyklovaného kartonu, lze jej tedy bez výčitek vyhodit na kompost, nebo zahrnout hlínou, kde se rozloží beze zbytku.
Výhodou bambusových kartáčků je že nezanechávají v ústech pachuť jako dřevo, nepřejímají ani neuvolňují pachy, jsou pevnější než dřevo, jsou přirozeně antibakteriální a jsou vyráběny z obnovitelného rostlinného materiálu.
Kartáčky Curanatura Bamboo i Health jsou tedy zelenou a zdravou volbou pro vaše zuby, dásně, pro děti s citlivou ústní dutinou a zároveň také přírodu a životní prostředí.