google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

Ústní hygiena

Kartáčky CURANATURA se pyšní mottem "Zdravý zubní kartáček!".

-- mají výborné ČISTÍCÍ VLASTNOSTI --     

 Výběr materiálů pro zubní kartáčky CURANATURA podléhá přísným zdravotním kritériím. Všechny použité materiály (včetně obalu) jsou absolutně v souladu se zdravým životním stylem, neobsahují ŽÁDNÉ příměsi ani stopy nebezpečných chemických sloučenin - včetně ftalátů a bisfenolu A (celkem běžných v mnoha spotřebitelských produktech) a jsou 100% ekologicky nezávadné.

20160502_142531


 Rukojeť kartáčku je vyrobena z Vláken bambusové třtiny. Povrch je speciálně tepelně upraven. 

- Bambus jako přirozeně nejrychleji rostoucí rostlina na planetě obsahuje látku zvanou bambusový-kun, která je přirozeně antibakteriální a antimikrobická. To znamená, že bambus má přirozenou ochranu proti škůdcům a plísním, a proto při jeho pěstování není potřeba používat ani pesticidy ani hnojiva.

- Povrchová úprava rukojeti zaručuje kromě atraktivního vzhledu a příjemného zacházení takzvanou karbonizaci povrchu, která rapidně prodlužuje životnost ručky a má za následek voděodolnost povrchu a tím pádem zabraňuje usazování nečistot a mikrobů.

20160909_191335


Štětinky kartáčku CURANATURA jsou taktéž voleny podle přísných zdravotních kritérií. Vyvinuté byly výhradně v měkkém provedení v rozsahu výslovně doporučeném profesionálním dentálním hygienikem. Materiál štětinek je buď nylon 4, nebo přírodní bambusová celulóza. V obou případech jde o 100% biologicky rozložitelný materiál.


-- zubní kartáček CURANATURA HEALTH s nylonovými štětinkami 100% odpovídá požadavkům Mezinárodního Symposia dentální hygieny.

 -- VLÁKNA bambusové CELULÓZY byly zvoleny jako zelená volba, a zubní kartáček CURANATURA BAMBOO tak splňuje požadavky na označení 100% přírodní produkt.

Bambusové vlákna jsou výjimečně pružné a trvanlivé, což z nich činí ideální materiál pro štětinky zubního kartáčku - samozřejmě při zachování správných vlastností kartáčku - zjištěnými výzkumy kartáčků CURANATURA pod dohledem dentálního hygienika.

Dárek zdarma
Doprava zdarma
Konopná poradna
Ručně psaný vzkaz