google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

CURANATURA bambusový mezizubní kartáček MIX 6ks

Zero Waste
Značka: Curanatura
105 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Mezizubní kartáčeky CURANATURA 

s průměrem drátku od 0,4 do 0,8 mm. Ekologická bambusová rukojeť s ultra jemnými nylonovými štětinami, které poskytují bezpečnou a šetrnou péči o zuby a dásně. Ergonomicky tvarovaná bambusová rukojeť zajistí příjemné a efektivní čistění.

CURANATURA

Tubicky

Detailní informace

Dárek zdarma
Doprava zdarma
Vše pečlivě vybráno

Detailní popis produktu

Proč právě mezizubní kartáček z bambusu?

Ekologický mezizubní kartáček je určený k čištění nejmenších mezizubních prostor od 0,4 do 7 mm. Má ultra jemné nylonové štětinky, které poskytují bezpečnou a šetrnou péči o zuby a dásně. Ergonomicky tvarovaná bambusová rukojeť zajistí příjemné a efektivní čistění. Povrch rukojeti je speciálně tepelně upraven karbonizací, je voděodolný a zabraňuje usazování nečistot a mikrobů.

Účelem tohoto kartáčku je odstranění plaku, bakterií a zbytků jídla z mezizubních prostor. 

Balení obsahuje 

2 kusy mezizubních kartáčků o velikosti: 0,4 mm (velikost A)

2 kusy mezizubních kartáčků o velikosti:  0,5 mm (velikost B)

2 kusy mezizubních kartáčků o velikosti:  0,8 mm (velikost C)

 

Produkty Curanatura neobsahují plasty (mimo bezpečného a v přírodě rozložitelného nylonu4 v kartáčku Curanatura Health) a tím pádem ani toxické ftaláty a Bisfenol-A (BPA). Jsou balené v recyklovaném papíře.

Země původu: Čína

10807_curanatura-bambusovy-mezizubni-kartacek-0-4-0-8-mm-mix-6-ks

Bambusové zubní kartáčky značky Curanatura jsou nejzdravější a nejekologičtější volbou pro vaše zuby a zároveň best-sellerem mezi  ekologickými kartáčky na českém trhu. Kartáčky na zuby z přírodního bambusu jsou šetrné, zdravotně nezávadné, velmi kvalitně zpracované a certifikované s atesty pro ústní hygienu bez negativního efektu pro vaše zdraví a přírodu.

Značka Curanatura, slovenské distribuce, představuje unikátní a jedinečný produkt, kterým je bambusový kartáček s nylonovými, či bambusovými štětinkami, s vyváženým poměrem zdravotních vlastností zubního kartáčku s ekologií a přírodními materiály.
Všechny varianty BAMBOO, HEALTH i CARBON splňují všechny standardy a atesty Světového symposia dentální hygieny pro zdravý a vyhovující kartáček.
Značka Curanatura myslí také na naše nejmenší. Proto vyrábí také Mini Bambusový kartáček JUNIOR, který je vhodný pro děti s prvními zoubky.
Varianta Health je osazena extra jemnými "extra soft" štětinkami z nylonu používaného ve stomatologii a zdravotnictví. Varianta Bamboo je osazena také extra jemnými štětinkami z čistě přírodních vláken bambusu - tato varianta je 100% přírodní a po dosloužení je možné ji zkompostovat, biologicky rozložit na biomasu bez dopadu na životní prostředí.
Oba zubní kartáčky Curanatura jsou baleny v FSC celulozové tkanině a obal je z recyklovaného kartonu, lze jej tedy bez výčitek vyhodit na kompost, nebo zahrnout hlínou, kde se rozloží beze zbytku.
Výhodou bambusových kartáčků je že nezanechávají v ústech pachuť jako dřevo, nepřejímají ani neuvolňují pachy, jsou pevnější než dřevo, jsou přirozeně antibakteriální a jsou vyráběny z obnovitelného rostlinného materiálu.
Kartáčky Curanatura Bamboo i Health jsou tedy zelenou a zdravou volbou pro vaše zuby, dásně, pro děti s citlivou ústní dutinou a zároveň také přírodu a životní prostředí.