google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

Sůl

keltska-sul-soucast-pitneho-rezimu

Keltská mořská sůl? Proč, co to je? V čem je jiná?

Je to mořská sůl, není těžená ze země - jako je například Himalájská. Říká se jí produkt slunce a moře. Keltská sůl je pravá přírodní mořská sůl bez rafinace a bez jakýchkoli příměsí. Není chemicky čištěná ani jinak upravovaná. Těží se v Bretani ve Francii přímo na pobřeží ve slaništích vybudovaných na vrstvě šedého jílu, odtud tedy její nezaměnitelná našedlá barva.

Tato Bretaňská sůl je velmi bohatá na minerály. Díky naprosto šetrné, ruční sklizni si uchovává většinu minerálů obsažených v mořské vodě, které jsou velmi prospěšné pro naše zdraví. Navíc je obohacena o další minerály obsažené v šedém jílu, který je na dně celého unikátního systému sběrných rybníčků. Kromě velmi pozitivního vlivu na naše zdraví, dodává i skvělou chuť všem pokrmům, proto je velmi oblíbená v kulinářském světě.

Kdo jednou zkusí ryzí keltskou sůl, už většinou nechce jinou. Ryzí keltská sůl je prostě NAD ZLATO! 

5 položek celkem

Cena

79299
179299

konopna-sul-na-vareni

Směs konopí, himalájské soli a...

Himalájská sůl obsahuje 84 různých minerálů, které jsou velmi důležité pro metabolické procesy. Čím větší obsah železa, tím růžovější je její barva. Tato sůl vytváří zásadité prostředí v těle. Konopí je vhodné při zažívacích potížích. Má uklidňující, protizánětlivé a uvolňující účinky. Konopí použité pro tyto směsy bylo vypěstováno v Čechách. 

Směs je vhodná na běžné přisolování pokrmů, jak ve studené, tak i v teplé kuchyni.

Dárek zdarma
Doprava zdarma
Konopná poradna
Ručně psaný vzkaz