google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

CURANATURA Bambusový zubní kartáček BAMBOO

Zero Waste
Značka: Curanatura
89 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Zubní kartáček s extra soft štětinkami.

Tento zubní kartáček je vyroben z bambusu. Rukojeť je z tepelně ošetřeného bambusu pěstovaného udržitelným způsobem. 

Kartáček je zabalen do papírové krabičky – recyklovatelné. 

 nejměkčí (extra soft) štětinky na bázi bambusové celulózy v souladu s nejmodernějšími dentálními doporučeními pro zdraví vašich zubů i dásní. Extra soft (extra měkký, jemný a šetrný). Lehká rukojeť je z tepelně upraveného bambusu.

CURANATURA

Tubicky

Detailní informace

Dárek zdarma
Doprava zdarma
Vše pečlivě vybráno

Detailní popis produktu

Zubní kartáček Curanatura Bamboo je vyroben výhradně a ze 100% z přírodního bambusu. Bambus má výhodu oproti plastu a dřevu, neuvolňuje ani nepřejímá pachy, neflekatí, je přirozeně antibakteriální a vydrží déle a více než klasické dřevo.

- s extra soft štětinkami

- zabalen v 100% recyklovaném obalu

- ručně leštěný bez třísek či nerovností

- certifikován komorou dentistů včetně všech přísných norem a požadavků na ústní hygienu

- jedná se o obnovitelný přírodní zdroj (Eco-friendly product)

 

Díky jeho měkosti je obzvlášť doporučovaný pro čištění citlivých zubů a dásní.

Kartáček jako celek je bezezbytku ekologicky kompostovatelný. Obal je vyroben z recyklovaného papíru.

Fotky mobil 9.9.2016 599

Výběr materiálů pro zubní kartáček Curanatura podléhá přísným zdravotním kritériím. Všechny použité materiály (včetně obalu) jsou naprosto v souladu se zdravým životním stylem, neobsahují žádné příměsi ani stopy nebezpečných chemických sloučenin a jsou 100% ekologicky nezávadné.

Bambus má přirozenou ochranu proti škůdcům a plísním, a proto při jeho pěstování není potřeba používat ani pesticidy ani hnojiva. 

Povrchová úprava rukojeti zaručuje kromě atraktivního vzhledu a příjemného zacházení takzvanou karbonizaci povrchu, která rapidně prodlužuje životnost rukojeti a má za výsledek voděodolnost povrchu a tím pádem zabraňuje usazování nečistot a mikrobů.

Štětinky kartáčku Curanatura jsou také voleny podle přísných zdravotních kritérií. Vyvinuté byly výhradně v měkkém provedení v rozsahu výslovně doporučeném profesionálním dentálním hygienikem. Materiál štětinek je buď nylon 4, nebo přírodní bambusová celulóza. V obou případech jde o 100% biologicky rozložitelný materiál.

Pro kartáčky Bamboo jsou použity nejměkčí "extra soft" štětinky o tloušťce 0,15mm s hustotou 40 štětin na otvor, jejich konce jsou zaoblené a zastřižené do roviny - pro lepší a šetrnější péči o zubní sklovinu a dásně.

 

Parametry:

  • Délka kartáčku: 17,5 cm
  • Délka štětin: 1,1 cm
  • Plocha štetin na kartáčku: 1,4 x 1,1 cm
  • Štětinky: Extra soft
  • Materiál: rukojeť - 100% bambus, štětinky - 100% bambusová celuloza
  • Neobsahuje: bisfenoly, ftaláty, těžké kovy, impregnace ani laky
  • Obal z recyklovaného papíru + celulozové vnitřní buničiny 
  • Navrženo na Slovensku, vyrobeno v Číně

Odborníci doporučují zubní kartáček pravidelně měnit, ideálně jednou za 3 měsíce.

Bambusové zubní kartáčky značky Curanatura jsou nejzdravější a nejekologičtější volbou pro vaše zuby a zároveň best-sellerem mezi  ekologickými kartáčky na českém trhu. Kartáčky na zuby z přírodního bambusu jsou šetrné, zdravotně nezávadné, velmi kvalitně zpracované a certifikované s atesty pro ústní hygienu bez negativního efektu pro vaše zdraví a přírodu.

Značka Curanatura, slovenské distribuce, představuje unikátní a jedinečný produkt, kterým je bambusový kartáček s nylonovými, či bambusovými štětinkami, s vyváženým poměrem zdravotních vlastností zubního kartáčku s ekologií a přírodními materiály.
Všechny varianty BAMBOO, HEALTH i CARBON splňují všechny standardy a atesty Světového symposia dentální hygieny pro zdravý a vyhovující kartáček.
Značka Curanatura myslí také na naše nejmenší. Proto vyrábí také Mini Bambusový kartáček JUNIOR, který je vhodný pro děti s prvními zoubky.
Varianta Health je osazena extra jemnými "extra soft" štětinkami z nylonu používaného ve stomatologii a zdravotnictví. Varianta Bamboo je osazena také extra jemnými štětinkami z čistě přírodních vláken bambusu - tato varianta je 100% přírodní a po dosloužení je možné ji zkompostovat, biologicky rozložit na biomasu bez dopadu na životní prostředí.
Oba zubní kartáčky Curanatura jsou baleny v FSC celulozové tkanině a obal je z recyklovaného kartonu, lze jej tedy bez výčitek vyhodit na kompost, nebo zahrnout hlínou, kde se rozloží beze zbytku.
Výhodou bambusových kartáčků je že nezanechávají v ústech pachuť jako dřevo, nepřejímají ani neuvolňují pachy, jsou pevnější než dřevo, jsou přirozeně antibakteriální a jsou vyráběny z obnovitelného rostlinného materiálu.
Kartáčky Curanatura Bamboo i Health jsou tedy zelenou a zdravou volbou pro vaše zuby, dásně, pro děti s citlivou ústní dutinou a zároveň také přírodu a životní prostředí.