google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

CURANATURA Bambusový zubní kartáček HEALTH soft

Zero Waste
Značka: Curanatura
89 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Zubní kartáček se soft štětinkami.

Zubní kartáček se soft štětinkami je vyroben z bambusu. Zabalen v 100% recyklovaném obalu. ECO-friendly. Kartáček jako celek je bezezbytku ekologicky kompostovatelný.

CURANATURA

 Tubicky

Detailní informace

Dárek zdarma
Doprava zdarma
Vše pečlivě vybráno

Detailní popis produktu

Zubní kartáček Curanatura Health je vyroben z přírodního bambusu (rukojeť), štětinky jsou vybeny ze zdravotnického nylonuRukojeť kartáčku je vyrobena z tepelně ošetřeného bambusu pocházejícího z bambusu pěstovaného udržitelným způsobem a není nijak impregnována nebo lakována.

Bambusový kartáček CURANATURA HEALTH soft (měkká, jemná a šetrná). Je opravdu krásně hladký a jemný a má krásnou strukturu. Jemné nylonové štětinky jsou ideální pro čištění citlivých zubů a dásní. Štětinky kartáčku Health jsou vyrobeny z certifikovaného a zdraví nezávadného nylonu používaného ve stomatologii, nejsou barveny a neobsahují bisfenol A, ftaláty ani karcinogenní látky.

- se soft štětinkami

- zabalen v 100% recyklovaném obalu

- ručně leštěný bez třísek či nerovností

- certifikován komorou dentistů včetně všech přísných norem a požadavků na ústní hygienu

- jedná se o obnovitelný přírodní zdroj (Eco-friendly product)

Pro kartáčky Health jsou použity měkké "soft" štětinky o tloušťce 0,15mm s hustotou 50 štětin na otvor, jejich konce jsou zaoblené a zastřižené do roviny - pro lepší a šetrnější péči o zubní sklovinu a dásně.

Tento zubní kartáček z bambusu je schválen a atestován dle mezinárodního Symposia orální hygieny a je zcela bezpečný pro každodenní použití.

Fotky mobil 9.9.2016 599

 

Bambus má přirozenou ochranu proti škůdcům a plísním, a proto při jeho pěstování není potřeba používat ani pesticidy ani hnojiva.  Výrobky z bambusu mají výhodu oproti plastu a dřevu v tom, že neuvolňují ani nepřejímají pachy, neflekatí, jsou přirozeně antibakteriální a vydrží déle a více než klasické dřevo.

Kartáčky Curanatura jsou osazeny měkkými jemnými štětinkami, které jsou šetrné k vašim zubům i dásním, neboť jsou použity nejměkčí vlákna o tloušťce 0,15 mm s hustotou 40 štětin na otvor se zaoblenými konci zastřiženými do rovna. Délka štětinky je 1,1 cm, uložené jsou ve 4 řadách.

 

Parametry:

 • Délka kartáčku: 17,5 cm
 • Délka štětin: 1,1 cm
 • Plocha štětin na kartáčku: 1,4 x 1,1 cm
 • Počet štětinek: 1.780
 • Štětinky: Soft
 • Materiál: rukojeť - 100% bambus, štětinky - zdravotnický nylon4 (biodegradabilní)
 • Neobsahuje: bisfenol A, ftaláty, těžké kovy, impregnace ani laky
 • Obal z recyklovaného papíru + celulozové vnitřní buničiny
 • Navrženo na Slovensku, vyrobeno v Číně

   

  Odborníci doporučují zubní kartáček pravidelně měnit, ideálně jednou za 3 měsíce.

Bambusové zubní kartáčky značky Curanatura jsou nejzdravější a nejekologičtější volbou pro vaše zuby a zároveň best-sellerem mezi  ekologickými kartáčky na českém trhu. Kartáčky na zuby z přírodního bambusu jsou šetrné, zdravotně nezávadné, velmi kvalitně zpracované a certifikované s atesty pro ústní hygienu bez negativního efektu pro vaše zdraví a přírodu.

Značka Curanatura, slovenské distribuce, představuje unikátní a jedinečný produkt, kterým je bambusový kartáček s nylonovými, či bambusovými štětinkami, s vyváženým poměrem zdravotních vlastností zubního kartáčku s ekologií a přírodními materiály.
Všechny varianty BAMBOO, HEALTH i CARBON splňují všechny standardy a atesty Světového symposia dentální hygieny pro zdravý a vyhovující kartáček.
Značka Curanatura myslí také na naše nejmenší. Proto vyrábí také Mini Bambusový kartáček JUNIOR, který je vhodný pro děti s prvními zoubky.
Varianta Health je osazena extra jemnými "extra soft" štětinkami z nylonu používaného ve stomatologii a zdravotnictví. Varianta Bamboo je osazena také extra jemnými štětinkami z čistě přírodních vláken bambusu - tato varianta je 100% přírodní a po dosloužení je možné ji zkompostovat, biologicky rozložit na biomasu bez dopadu na životní prostředí.
Oba zubní kartáčky Curanatura jsou baleny v FSC celulozové tkanině a obal je z recyklovaného kartonu, lze jej tedy bez výčitek vyhodit na kompost, nebo zahrnout hlínou, kde se rozloží beze zbytku.
Výhodou bambusových kartáčků je že nezanechávají v ústech pachuť jako dřevo, nepřejímají ani neuvolňují pachy, jsou pevnější než dřevo, jsou přirozeně antibakteriální a jsou vyráběny z obnovitelného rostlinného materiálu.
Kartáčky Curanatura Bamboo i Health jsou tedy zelenou a zdravou volbou pro vaše zuby, dásně, pro děti s citlivou ústní dutinou a zároveň také přírodu a životní prostředí.