google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

CURANATURA Dětský bambusový zubní kartáček

Zero Waste
Značka: Curanatura
89 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Dětský zubní kartáček vyvinutý pro první zoubky.

Je vyroben z bambusu. Štětinky jsou měkké, rovně střižené se zaoblenými konci, které důkladně vyčistí zoubky i dásně. 

Unikátní bambusový zubní kartáček speciálně vyvinutý již pro první dětské zoubky. Ergonomicky tvarovaná a tepelně ošetřená rukojeť ideální pro malé dětské ručičky, s obrázkem zajíčka. 

CURANATURA

 Tubicky

Detailní informace

Dárek zdarma
Doprava zdarma
Vše pečlivě vybráno

Detailní popis produktu

Dětský zubní kartáček JUNIOR je:

- unikátní bambusový zubní kartáček speciálně vyvinutý již pro první dětské zoubky

- rukojeť je ideální pro malé dětské ručičky, s obrázkem zajíčka

- štětinky jsou vyrobeny ze 100% bambusové celulózy, zastřižené do rovna s oblými konci

- třída tvrdosti - EXTRA SOFT.... extra jemné

- ideální pro každodenní čištění zoubků i dásní malých dětí

Výrobek neobsahuje žádné plasty, Bisfenol-A, škodliviny a chemické látky.

Štětinky jsou vyrobeny z obnovitelných a biologicky odbouratelných vláken bambusové celulozy, zubní kartáček je tak jako komplet zcela rozložitelný v přírodě a je možné jej také zkompostovat (bude to trvat déle, ale nakonec se rozloží na humus a poslouží tak jako hnojivo rostlinám a květinám na vaši zahrádce).

Tento zubní kartáček z bambusu je schválen a atestován dle mezinárodního Symposia orální hygieny a je zcela bezpečný pro děti ke každodennímu použití.

Fotky mobil 9.9.2016 599
Bambusové výrobky mají výhodu oproti plastu a dřevu v tom, že neuvolňují ani nepřejímají pachy, neflekatí, jsou přirozeně antibakteriální a vydrží déle a více než klasické dřevo.

Parametry:

 • Materiál: rukojeť - 100% bambus, štětinky - 100% bambusová celuloza
 • Počet štětinek: 1760
 • Neobsahuje: bisfenoly, ftaláty, plasty, těžké kovy, impregnace, ani laky
 • Obal z recyklovaného papíru + celulozové vnitřní buničiny
 • 100% přírodní, ekologický a rozložitelný v přírodě
 • Vhodný pro děti s již prvními zoubky
 • Extra jemné štětinky
 • Délka 13.5cm
 • Navrženo na Slovensku, vyrobeno v Číně

   

  Odborníci doporučují zubní kartáček pravidelně měnit, ideálně jednou za 3 měsíce.

Bambusové zubní kartáčky značky Curanatura jsou nejzdravější a nejekologičtější volbou pro vaše zuby a zároveň best-sellerem mezi  ekologickými kartáčky na českém trhu. Kartáčky na zuby z přírodního bambusu jsou šetrné, zdravotně nezávadné, velmi kvalitně zpracované a certifikované s atesty pro ústní hygienu bez negativního efektu pro vaše zdraví a přírodu.

Značka Curanatura, slovenské distribuce, představuje unikátní a jedinečný produkt, kterým je bambusový kartáček s nylonovými, či bambusovými štětinkami, s vyváženým poměrem zdravotních vlastností zubního kartáčku s ekologií a přírodními materiály.
Všechny varianty BAMBOO, HEALTH i CARBON splňují všechny standardy a atesty Světového symposia dentální hygieny pro zdravý a vyhovující kartáček.
Značka Curanatura myslí také na naše nejmenší. Proto vyrábí také Mini Bambusový kartáček JUNIOR, který je vhodný pro děti s prvními zoubky.
Varianta Health je osazena extra jemnými "extra soft" štětinkami z nylonu používaného ve stomatologii a zdravotnictví. Varianta Bamboo je osazena také extra jemnými štětinkami z čistě přírodních vláken bambusu - tato varianta je 100% přírodní a po dosloužení je možné ji zkompostovat, biologicky rozložit na biomasu bez dopadu na životní prostředí.
Oba zubní kartáčky Curanatura jsou baleny v FSC celulozové tkanině a obal je z recyklovaného kartonu, lze jej tedy bez výčitek vyhodit na kompost, nebo zahrnout hlínou, kde se rozloží beze zbytku.
Výhodou bambusových kartáčků je že nezanechávají v ústech pachuť jako dřevo, nepřejímají ani neuvolňují pachy, jsou pevnější než dřevo, jsou přirozeně antibakteriální a jsou vyráběny z obnovitelného rostlinného materiálu.
Kartáčky Curanatura Bamboo i Health jsou tedy zelenou a zdravou volbou pro vaše zuby, dásně, pro děti s citlivou ústní dutinou a zároveň také přírodu a životní prostředí.