google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

I9 KARTÁČ

Značka: i9
299 Kč / ks
K odeslání za 4-7 dnů
Možnosti doručení

Speciální kartáč navržený přesně pro účely mytí i9 láhve byl vyroben na zakázku,

V České republice a s použitím přírodního materiálu (bukové dřevo). S kartáčem se dostanete do všech míst láhve, vč. záhybů u dna a pod hrdlem, Vaše i9 láhev bude stále perfektně čistá. Kartáč můžete použít též na čištění uzávěru.

Detailní informace

Dárek zdarma
Doprava zdarma
Vše pečlivě vybráno

Detailní popis produktu

Materiál: dřevo, PA vlákno

Hmotnost 0,1 kg
Rozměry 7 x 9 x 38 cm

Největší problém konzumní společnosti vidím v naprostém odklonu od přírodních zákonů a hodnot. Tento nešťastný směr je motivován potřebou neustálého ekonomického růstu a honem za penězi na úkor životního prostředí a skutečných hodnot vedoucích k harmonii a pohodě. Všudypřítomný tlak a stres ve spojení s elektrosmogem způsobuje, že lidé nejsou schopni vnímat přirozené reakce těla (intuice), trvalý stres přináší zdravotní problémy a ty jsou “léčeny” chemickými přípravky často pouze potlačujícími příznaky, ale neřešícími příčinu onemocnění.Díky jedinečné Technologii Poznik a jejím produktům je možné jednoduše a velmi účinně harmonizovat vodu a potraviny a zároveň se chránit před škodlivými vlivy mobilních telefonů a elektrosmogem v prostoru. Prioritou je přitom zdraví a harmonie života. 

„Vše, co nás obklopuje a čím jsme tvořeni, je sada vibrací a kusů informací, které jsou těmito vibracemi přenášeny.“ To jsou slova Viliho Poznika, vynálezce a zakladatele technologie Poznik.Technologie Poznik je pojmenována podle jejího autora, slovinského vědce Viliho Poznika, který ve věku 87 let tuto revoluční informační technologie neustále rozvíjí a inovuje (celkem asi 50 let). Často je nazýván slovinským Teslou.

TP technologie byla vyvinuta týmem světových vynálezců, kteří během 30 let vývoje a inovací této technologie obdrželi více než 90 mezinárodních ocenění a uznání.  Správné zakódování informace do produktů Poznik je kontrolováno striktním testovacím procesem pro každý produkt.     

     certifikat_lahve_i9

TP technologie je kombinací několika vědeckých procesů, při kterých dochází k ovlivnění sítě navzájem spojených molekul v různých materiálech (voda, sklo, plast, kov a další) prostřednictvím informací nebo kódu. Technologie Poznik (TP technologie) revitalizuje vodu ve všech jejích formách. 

1) Vše na světě má vibraci, společnost Poznik je schopna tyto vibrace měřit a zaznamenávat.

2) Vibrace jsou v laboratoři v Celje testovány z pohledu jejich vlivu na živé organismy – vibrace, které jsou pro živé organismy pozitivní, harmonizační (podporují životní procesy a zvyšují tzv. Informačně Energetický Potenciál člověka – dalo by se říct životní energii silně narušenou především kvůli elektrosmogu všeho druhu a vodní kontaminaci).

3) Tyto vibrace jsou speciální metodou vtištěny do různých médií (v případě i9 láhve do hliníkového štítku).

4) technologie HYDRONIC – ovlivnění molekul vody směrem k návratu bioenergie vody do svého původního, harmonického stavu na úroveň přírodního zdroje (studánka, pramen). Každá i9 láhev prochází procesem informování a na výstupu je testována.

Výhody technologie:

1) Kvalitu vody mění vibrace štítku, která je neměnná, tzn. že štítek má doživotní záruku – štítek nepotřebuje žádnou elektrickou zásuvku, není třeba jej nijak dobíjet, vyměňovat apod. (účinnost by byla narušena pouze mechanickým poškozením štítku nebo zásahem blesku).

2) Štítek obsahuje obrovské množství kódů/informací/vibrací, ale nevyžaduje přítomnost samotných zdrojů vibrace (např. drahé kameny apod.). Díky koncentrované vibraci má velký pozitivní přínos při současné cenové dostupnosti (na trhu jsou např. produkty pro revitalizaci vody drahými kameny, které jsou drahé, a navíc je nutné je pravidelně energeticky čistit, neboť stejně jako voda přebírají vibrace prostředí, ve kterém se nacházejí).

3) Jde skutečně o revoluční technologii, nejedná se o vlnění na jasně dané frekvenci, ale o komplexní soubor vibrací, jehož výsledkem je nastartování rovnovážných procesů v těle a ochrana před nástrahami technologií 21. století.