google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

Listy kopřivy, 50g

Tip Ruční práce
150 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Odvar z kopřivy má přímo ”zázračné” účinky. Pomáhá při chudokrevnosti a při špatné krvetvorbě, dokáže pozitivně zapůsobit na látkovou výměnu a kojící ženy ocení zejména jeho schopnost podporovat tvorbu mléka. Má dobré účinky při onemocnění močových cest nebo odstranění bakterií a plísní. Tyto jsou ručně sbírané a přírodně sušené.

Čistá hmotnost: 50 g

INDIA Cosmetics POSTCOV

 

Detailní informace

Dárek zdarma
Doprava zdarma
Vše pečlivě vybráno

Detailní popis produktu

Kopřiva je rostlina, které se všichni bojíme a varujeme před ní naše děti, aby se nepopálily. Většina lidí ji považuje za plevel. Zahrádkáři s ní vedou dlouhodobé boje a neuvědomují si, kolik vitaminů ve svých listech schovává.

My ale víme, že je velice účinnou léčivkou. Nejlépe to poznáte, když si denně uvaříte čerstvý kopřivový čaj. Nejvíce léčivých látek obsahují totiž právě listy kopřivy a právě kopřivový čaj z listů je jedním z nejpopulárnějších bylinných čajů.

Čerstvé listy se dají použít buď jako dezinfekce či antirevmatikum. 

Pro děti do dvou let se kopřivový čaj vůbec nedoporučuje.

 

Příprava čaje:

Listy kopřivy přiveďte s vodou k varu, stáhněte z plamenu a nechte odpočinout přibližně 5 minut. Poté odvar sceďte a dle chuti dochuťte, třeba medem.

Čaj připravený z čerstvých listů mladých kopřiv nemá tak výraznou barvu, je v něm však velké množství enzymů a vitamínů.

Oproti tomu čaj ze sušené kopřivy má tmavší zelenavou barvu, ale jeho účinky už nejsou tak výrazné. Určitě se však vyplatí připravovat ho jak z čerstvých, tak ze sušených kopřiv.

♥     No - a pro ty, kdo nemají svou zahrádku....je právě tady    ♥

 

Čistá hmotnost : 50 g

Země původu: Polsko

Jedná se o ručně sbírané a sušené plody a bylinky. Byliny, zelenina a ovoce obsahují řadu po staletí známých a uznávaných vitamínů a prvků, které příznivě ovlivňují organismus a fyziologické procesy v něm probíhající. Přesto je třeba uvést - neléčí. 

 

 

 

India Cosmetics je

firma působící na trhu od roku 2014, která využívá konopný olej k výrobě svých produktů pod značkou India Cosmetics and Food Distribution Poland. V Polsku velmi známá a oblíbená nejen pro svůj široký sortiment. Snaží se, aby všechny výrobky i filozofie firmy bylo v souladu s přírodou. Netestuje na zvířátkách, naopak - pejsan nás vždy v kanceláři vítá.

 

Prohlášení o netestování na zvířatech India Cosmeticshaccp