google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

Co je technologile i9?

Lahev s technologií I9 ?

Informovaná láhev i9 pomáhá ke zlepšení kvality vody. Je to skleněná láhev, která díky technologii Poznik pozitivně ovlivňuje bioenergii vody v láhvi. Mění strukturu vody a vrací jí původní sílu. Do vody nahrává množství užitečných informací, které potom podporují naše zdraví, vitalitu, rovnováhu i odolnost vůči stresu.  

V jejím srdci je umístěn unikátní křemíkový vysokovibrační informační TP štítek. Do něj je pomocí speciální technologie (orgonovým zářičem, číselnými kódy...) vtištěno přes 450.000 pozitivních informací a vibrací (hudba, mantry, přání, numerologické kombinace...).  Díky této technologii voda po nalití do i9 láhve mění svou bioenergii do přirozeného stavu, optimálního pro lidský organismus. 

                                                               images (5)                                                 certifikat_lahve_i9

TP technologie je kombinací několika vědeckých procesů, při kterých dochází k ovlivnění sítě navzájem spojených molekul v různých materiálech (voda, sklo, plast, kov a další) prostřednictvím informací nebo kódu.

Tvůrcem TP informačního štítku je Vili Poznik. Pochází se Slovinska a je držitelem mnoha patentů a ocenění. Berlínský institut elektrofotoniky potvrdil svými výzkumy účinnost vody z i9 informovaných lahví. Správné zakódování informace do štítku umístěného v srdci láhve je kontrolováno striktním testovacím procesem pro každou láhev.

 

Proč pít vodu právě z informované láhve i9 ?       
IMG_9981

- zvyšuje energii
- snižuje stres 
- voda je lepší, pijeme víc a zlepšuje tak svou hydrataci a tím i zdraví 
- detoxikuje
 
 
- zlepšuje nám náladu den je pohodovější a veselejší a krásnější 
 
 
 
 
 

Čakry / barvy našeho života

Podle východní filozofie k našemu tělu složeného z masa a kostí náleží také okem nespatřitelná energetická pole, zvané čakry.

Čakry obklopují naši fyzickou schránku a jsou napojeny na energetickou dráhu, která prochází podél celé páteře. Každá z čaker předává energii do aury. Pokud jsou všechny čakry v rovnováze a fungují správně, pak se těšíme dobrému psychickému i fyzickému zdraví. To, jak smýšlíme, jednáme, reagujeme i náš vztah k okolí, má přímý vliv na stav našich čaker, stejně jako je tomu u naší aury. 

V přirozeném stavu se energie v čakrách pohybuje ve směru hodinových ručiček. Rozlišujeme sedm základních typů čaker.        Download

První, kořenová čakra, je uzemňující. Její barva je červená. 

Druhá, sakrální čakra, souvisí s naší kreativitou. Její barva je oranžová. 

Třetí čakra je čakra solar plexu, její barva je žlutá .

Čtvrtá čakra - srdeční, je oblastí lásky a vztahů. Její barva je zelená a růžová. 

Pátá čakra - krční, souvisí se sebevyjádřením. Její barva je světle modrá. 

Šestá čakra je čakra tzv. třetího oka, propojuje nás s intuicí. Její barva je tmavě modrá a fialová. 

Sedmá, korunní čakra, nás propojuje s naším vyšším já. Její barva je fialová a bílá. 

 

KAŽDÝ ČLOVĚK MÁ SEDM ZÁKLADNÍCH ENERGETICKÝCH CENTER NEBOLI ČAKER. KAŽDÁ ČAKRA JE PODPOROVÁNA JINOU BARVOU. ZVOLTE SI tedy BARVU LÁHVE PODLE ČAKRY, KTEROU CHCETE POSÍLIT…             

Čakry

images (2)

Každá barva má vliv na naši psychiku, má svou jedinečnou vibraci, která promítá do našeho podvědomí emoce a nálady, jaké vyzařuje. Pomocí barev se můžeme uklidňovat, nabíjet energii, vylepšovat soustředění, zlepšit komunikaci a podvědomě vyjádřit své pocity.