google-site-verification=4erq96d7ao-5pY_LdbcQwg9H9luKeYdDr1ZbF9GVByg

I9 LÁHEV FIALOVÁ – MOUDROST

Značka: i9
1 299 Kč / ks
K odeslání za 4-7 dnů
Možnosti doručení

i9 láhev je skleněná láhev s unikátní schopností harmonizace a revitalizace vody. 

Fialová je považována za barvu korunní nebo temenní čakry .

Symbolizuje čisté vědomí. Korunní čakra vystihuje moudrost, spokojenost, čistotu, je spojená s bílou a fialovou barvou a ovlivňuje naši fyzickou aktivitu. Fialová energie této čakry očišťuje naši mysl a působí na energetickou rovnováhu. Je melancholická, osobitá, náročná, značí zastřené vzrušení, skryté tajemství vyvolávající znepokojení, zdrženlivou střízlivost, pokoru, skromnost  

 • Objem: 650 ml
 • Výška: 26 cm
 • Průměr (max): 8,5 cm
 • Průměr ve středu: 6 cm
 • Hmotnost – prázdná: 0,52 kg
 • Hmotnost – plná: 1,17 kg

 

i9_chromo-therapy

Detailní informace

Dárek zdarma
Doprava zdarma
Vše pečlivě vybráno

Detailní popis produktu

Co je to informovaná voda? V čem se liší od běžné vody?

Je to voda se zakódovanými, pečlivě vybranými soubory informací (pozitivních vibrací), jako například  mantry, melodie, citáty, modlitby, světlo, čísla, barvy apod., které se navzájem ovlivňují a podílejí se na vytváření úplné harmonie.

Moderní zacházení s vodou, rozvody, armatury a znečištění způsobují, že se voda stává „mrtvou“ a tak ztrácí svojí přirozenou vitalitu, samočistící a antibakteriální vlastnosti. Tato voda, která ztratila bioenergii, se živým organismům daleko hůře vstřebává. Proces informování pomáhá vrátit vodu do jejího přirozeného (živého) stavu.

i9 - VODA JAKO ZE STUDÁNKY

Účinek i9 láhve poznáte i na chuti vody – jemná, lehce nasládlá, velmi dobře “pitná”. Kvalita a chuť vody je srovnatelná s přírodním zdrojem (studánka, horský pramen).

i9 -  je lahev, která vás opravdu NAUČÍ milovat vodu

i9 láhev je skleněná láhev s unikátní schopností harmonizace a revitalizace vody. Tato zdravá láhev je obohacena o účinky technologie Poznik (TP), často nazývané technologií 21.století. Jejím cílem je jednoduchá a rychlá obnova přirozené harmonie a vitality pitné vody. V srdci každé i9 láhve se nachází jedinečný štítek, který umožňuje vložit do vody pozitivní informace a tím nastolit rovnováhu a podpořit životní procesy. Díky TP technologii a chromoterapii pomáhá voda z i9 láhve zvýšit vitalitu a přispívá k rovnováze energetických center.

fialovaI9

Proč volit fialovou?

FIALOVÁ BARVA - je barvou blaženosti a spirituality

Podporuje:   poznaní, moudrost, inspiraci, charisma, vyšší stav vědomí, meditaci, vize, “já jsem”

Fialová barva působí tajemně.

 

PÉČE O i9 LÁHEV

 1. Láhev pravidelně (min. 1x týdně) naplňte teplou vodou s trochou octa (0,5dcl). Po 10 minutách důkladně vymyjte i9 kartáčem (popř. jiným kartáčem, kterým se dostanete i k záhybům pod hrdlem).
 2. Kartáčem očitěte též uzávěr (ten mořno též vyvařit). Nakonec láhev vypláchněte čistou teplou vodou.
 3. Vnější povrch i9 láhve čistěte pouze čistou vodou. Při čištění nepoužívejte čisticí prostředky, které obsahují alkohol nebo jiná abrazivní rozpouštědla, která by mohla poškodit nebo odlepit informační štítek z láhve.
 4. Láhev nemyjte v myčce na nádobí.
 5. Nikdy láhev nechytejte za poutko uzávěru.
 6. i9 láhve mají ochranné silikonové proužky, které ale nezaručí jejich nerozbitnost. Na rozbité láhve se záruka nevztahuje. V případě rozbití láhve Vám poskytneme speciální podmínky pro její náhradu za láhev novou.

Při správné péči Vám láhev bude velmi dlouho sloužit, účinnost štítku v čase nijak neslábne a na jeho funkci poskytuje výrobce doživotní záruku.

 

Upozornění: i9 informována láhev přímo neovlivňuje biochemické vlastnosti vody. Výrobky s technologií Poznik se prodávají na sebezdokonalování a relaxaci. Žádné prohlášení uvedené na oficiální webové stránce, jiných materiálech a informacích poskytnutých jakýmkoli zaměstnancem nebo prodejcem i9 a VITAORA by neměla být chápána jako tvrzení nebo vyjádření, že tyto výrobky jsou určeny pro použití při diagnostice, léčbě, zmírňování nebo prevenci chorob nebo jiných zdravotních stavů a v žádném případě nemá za cíl nahradit vhodné lékařské rady. Názory zákazníků nebyly posuzovány orgánem pro potraviny a zdraví. Účinek láhve i9 na vodu závisí na kvalitě pitné vody, která se používá. Společnosti i9 a VITAORA nepřebírají žádnou odpovědnost ani riziko spojené s používáním zde popsaných produktů. Neposkytujeme žádnou záruku, vyjádřenou nebo předpokládanou, jinou než to, že materiál je v souladu s platnými standardními specifikacemi.

i9 láhve mají ochranné silikonové proužky, které ale nezaručí jejich nerozbitnost. Na rozbité láhve se žádná záruka nevztahuje

Největší problém konzumní společnosti vidím v naprostém odklonu od přírodních zákonů a hodnot. Tento nešťastný směr je motivován potřebou neustálého ekonomického růstu a honem za penězi na úkor životního prostředí a skutečných hodnot vedoucích k harmonii a pohodě. Všudypřítomný tlak a stres ve spojení s elektrosmogem způsobuje, že lidé nejsou schopni vnímat přirozené reakce těla (intuice), trvalý stres přináší zdravotní problémy a ty jsou “léčeny” chemickými přípravky často pouze potlačujícími příznaky, ale neřešícími příčinu onemocnění.Díky jedinečné Technologii Poznik a jejím produktům je možné jednoduše a velmi účinně harmonizovat vodu a potraviny a zároveň se chránit před škodlivými vlivy mobilních telefonů a elektrosmogem v prostoru. Prioritou je přitom zdraví a harmonie života. 

„Vše, co nás obklopuje a čím jsme tvořeni, je sada vibrací a kusů informací, které jsou těmito vibracemi přenášeny.“ To jsou slova Viliho Poznika, vynálezce a zakladatele technologie Poznik.Technologie Poznik je pojmenována podle jejího autora, slovinského vědce Viliho Poznika, který ve věku 87 let tuto revoluční informační technologie neustále rozvíjí a inovuje (celkem asi 50 let). Často je nazýván slovinským Teslou.

TP technologie byla vyvinuta týmem světových vynálezců, kteří během 30 let vývoje a inovací této technologie obdrželi více než 90 mezinárodních ocenění a uznání.  Správné zakódování informace do produktů Poznik je kontrolováno striktním testovacím procesem pro každý produkt.     

     certifikat_lahve_i9

TP technologie je kombinací několika vědeckých procesů, při kterých dochází k ovlivnění sítě navzájem spojených molekul v různých materiálech (voda, sklo, plast, kov a další) prostřednictvím informací nebo kódu. Technologie Poznik (TP technologie) revitalizuje vodu ve všech jejích formách. 

1) Vše na světě má vibraci, společnost Poznik je schopna tyto vibrace měřit a zaznamenávat.

2) Vibrace jsou v laboratoři v Celje testovány z pohledu jejich vlivu na živé organismy – vibrace, které jsou pro živé organismy pozitivní, harmonizační (podporují životní procesy a zvyšují tzv. Informačně Energetický Potenciál člověka – dalo by se říct životní energii silně narušenou především kvůli elektrosmogu všeho druhu a vodní kontaminaci).

3) Tyto vibrace jsou speciální metodou vtištěny do různých médií (v případě i9 láhve do hliníkového štítku).

4) technologie HYDRONIC – ovlivnění molekul vody směrem k návratu bioenergie vody do svého původního, harmonického stavu na úroveň přírodního zdroje (studánka, pramen). Každá i9 láhev prochází procesem informování a na výstupu je testována.

Výhody technologie:

1) Kvalitu vody mění vibrace štítku, která je neměnná, tzn. že štítek má doživotní záruku – štítek nepotřebuje žádnou elektrickou zásuvku, není třeba jej nijak dobíjet, vyměňovat apod. (účinnost by byla narušena pouze mechanickým poškozením štítku nebo zásahem blesku).

2) Štítek obsahuje obrovské množství kódů/informací/vibrací, ale nevyžaduje přítomnost samotných zdrojů vibrace (např. drahé kameny apod.). Díky koncentrované vibraci má velký pozitivní přínos při současné cenové dostupnosti (na trhu jsou např. produkty pro revitalizaci vody drahými kameny, které jsou drahé, a navíc je nutné je pravidelně energeticky čistit, neboť stejně jako voda přebírají vibrace prostředí, ve kterém se nacházejí).

3) Jde skutečně o revoluční technologii, nejedná se o vlnění na jasně dané frekvenci, ale o komplexní soubor vibrací, jehož výsledkem je nastartování rovnovážných procesů v těle a ochrana před nástrahami technologií 21. století.